لطفا منتظر باشید

شرایط اجاره ون تشریفاتی در ایران

اجاره ون تشریفاتی در ایران
اشتراک گذاری

ابتدا لازم به توضیح رابطه میان وسیله های حمل و نقل و تشریفات می باشد ؛ برخی از وسیله های حمل و نقل را می توان به عنوان یک خودروی لوکس معرفی نمود . تشریفات در واقع همان تلاش ها و کارهای برنامه ریزی شده است که برای یک فرد یا تعدادی از افراد انجام می شود ، ون تشریفاتی نیز جزئی از این برنامه ها می باشد . به این منظور که در میان تشریفات بر پا شده ، هر گاه نیاز به حمل و نقل و جا به جایی بود ، یک خودرو مناسب آماده باشد .

خودروی ون تشریفاتی

با توجه به این که یک خودروی لوکس تشریفاتی نیاز به وجود راننده نیز دارد ، پس می توان به این نتیجه رسید که اجاره ون تشریفاتی بسیار به صرفه است .

یک ون تشریفاتی می تواند تعداد بیش تری مسافر را با تنها یک راننده پشتیبانی کند . اما خودروهای سواری علاوه بر پرهزینه بودن تعداد مسافر کمتری را هم میتواند حمل کند.

همچنین لازم به ذکر است که بدانید اجاره خودروهای سواری لوکس برای مراسمات تشریفاتی هزینه بسیار زیادی را در بر دارد . پس اجاره ون تشریفاتی بهترین و مناسب ترین گزینه اجاره خودرو برای سفرها یا مراسمات دسته جمعی با ظرفیت ۱۷ نفر می باشند ، و  علاوه بر مسافر توانایی حمل بار تا میزان زیادی را دارا می باشند.

استفاده و اجاره ون تشریفاتی به همراه راننده چه فوایدی دارد ؟

در ابتدا بایستی به این موضوع اشاره نمود که حتی به میان آمدن چنین سخنی نیز برای مخاطب جذاب می باشد . ون های تشریفاتی به همراه راننده می توانند دارای مزیت های زیاد در مقایسه با گزینه های دیگر باشند که در ذیل به آن اشاره شده است:

مزایای اجاره ون تشریفاتی و فواید آن ها ، عبارت اند از :

۱. ماشین ون برای مسافرت هایی با تعداد مسافر بالا و مسافت طولانی بسیار مناسب می باشد .

این ماشین مناسب برای این ویژگی ها طراحی شده است ، علاوه بر این امکان جابه جایی کالا و مسافر به تعداد بالا را به یک باره فراهم می کند .

۲. خودروهای ون معمولا توانایی جای دهی و جابه جایی کالا و بار تا حدود پانصد کیلوگرم و همچنین مکانی برای جای گذاری بار و چمدان را دارد.

۳. از جمله مزایای دیگر هزینه به صرفه و قیمت مناسب اجاره ون های تشریفاتی است .

اگر قیمت اجاره ون تشریفاتی را به ازای تعداد مسافران ون تقسیم کنیم ، هزینه پایین و بسیار مناسب خواهد بود .

۴. اغلب شرکت های مسافربری ، رانندگانی را برای ون های خود بر می گزینند که به زبان انگلیسی تسلط داشه باشند.

پس برای جابه جایی مسافران خارجی و توریست ها شما یک تیر و چند نشان خواهید زد .

۵. یک خودروی ون تشریفاتی دارای سیستم های گرمایش و سرمایش و همچنین امکانات لوکس و راحت است .

علاوه بر این می توان از امن بودن این خودرو اطمینان داشت .

۶. این امکان وجود دارد که برای اجاره ون تشریفاتی آن را به مدت زمان های متغیر و یا به صورت ساعتی و روزانه رزرو نمایید .

شما می توانید مدت زمان بیش تری نیز این خودرو را اجاره نمایید برای مثال به مدت هفتگی یا یک ماهه.

چگونه می توان یک خودروی ون تشریفاتی اجاره نمود ؟

مراحل اجاره ون تشریفاتی عبارت اند از :

۱. ابتدا شرکت خدماتی اجاره ون تشریفاتی مورد نظر تان را انتخاب نموده و سپس از توضیحات و اطلاعاتی که در اختیار مشتری قرار می دهند به خوبی بهره ببرید .

۲. مواردی همچون تاریخ دقیق دریافت و تحویل ون و همچنین مواردی که لازم به توضیح دارند را مشخص کنید .

۳. پس از دریافت مشاوره، ون تشریفاتی مورد نظرتان را تحویل بگیرید .

۴. مدارک و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید .

۵. به منظور بهره مندی از تشریفات خاص ، می توانید از خدمات مختص به آن نیز بهره مند شوید .

انواع خودروهای ون تشریفاتی موجود در ایران

۱. خودرو ون تشریفاتی تویوتا هاییس:

این مدل از خودروهای ون قابلیت جا به جایی مسافر به تعداد ۱۲ نفر در نوع معمولی آن و جا به جایی ۱۴ نفر در نوع سقف بلند آن را دارد .

این خودروی ون تشریفاتی بسیار لوکس و شیک می باشد و برای مسافرت ها و گردش در داخل شهر و گشت فرودگاهی و حتی مسافرت  های طولانی مناسب است .

 ۲. خودروی ون تشریفاتی هیوندا اچ ۳۵۰

این مدل از خودرو ون هیوندا که یک ون تشریفاتی بوده ، مناسب برای موارد تجاری و جابه جایی کالا و بار بوده و می تواند نقش مهمی در مراسمات تشریفاتی ایفا کند .

این خودرو دارای موارد بسیار مثبت برای جابه جایی کالا و بار و فضای راحت و باز درون آن می باشد و همچنین در دو اندازه وجود دارد .

۳. خودروی ون تشریفاتی بنز ویتو :

این ون را در میان ون های تشریفاتی موجود ، می توان به عنوان لوکس ترین و بهترین ون نام برد . همان طور که از نام و برند مرسدس بنز این ون مشخص بوده ، مصداقی بر لوکس بودن این خودرو ون خواهد بود .همان طور که انتظار می رود میزان هزینه اجاره ون بنز ویتو از سایر ون های تشریفاتی بیش تر می باشد .

بالا