لطفا منتظر باشید

ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی

teransfor-forodgahi
اشتراک گذاری

اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی
در زمان سفر پس از اینکه محل اقامت و یا هتل مد نظر انتخاب شد مرحله بعدی ترانسفر فرودگاهی می باشد. ترانسفر فرودگاهی یعنی مسافر از فرودگاه به محل اقامت و یا هتل توسط وسیله ی نقلیه جابه جا شود.ترانسفر باعث می شود که با خیال راحت از فرودگاه به محل اقامت تان برسید؛ در وقت تان صرفه جویی کنید و سردرگمی یا دغدغه مسیریابی نداشته باشید.

هیچی به اندازه ترانسفر فرودگاهی نمی تواند حس و حال خوب سفر به یک شهر و منطقه را دوچندان کند. در واقع ترانسفر فرودگاهی باعث می شود تا سفر راحتی داشته باشید و بعد از پیاده شدن از هواپیما، دغدغه یافتن مقصد یا آشنا نبودن به آن شهر و منطقه و از این دست مسائل را نداشته باشید و با خیال راحت با اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به مقصد برسید.

بخصوص اگرکه مقصد از فرودگاه بین المللی امام خمینی به شهر تهران یا  شهرهای اطراف آن یا بالعکس این باشد که در حدود ۳۰ کیلومتر با این شهر فاصله دارد و در میان آزادراه تهران قم قرار گرفته است. در واقع این فاصله زیاد شهر تهران تا به فرودگاه امام خمینی نیز باعث می شود تا کسانی که به‌ آسایش و راحتی سفر اهمیت می دهند حتما از اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی استفاده نمایند.

از اینرو شرکت های بسیاری ایجاد گشته اند که در زمینه اجاره ماشین از جمله اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی در تهران خدمات می دهند. ناوگان شرکت های اجاره ماشین، معمولا برای ارائه خدمات اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی از ماشین های لوکس و خارجی بهره مند هستند تا آسایش و راحتی بیشتری را برای استفاده کنندگان از خدمات خود به همراه آورند.

در واقع در این فرآیند، خودرویی با راننده در اختیار شما قرار داده می شود تا شما را از مقصد به فرودگاه بین المللی امام خمینی ببرد و از آنجائیکه رانندگانی تعلیم دیده و آموزش دیده برای این کار انتخاب شده اند، قطعا سفری بی دردسر و بدون خستگی به همراه خدمات یا تشریفات Vip ارائه خواهد شد.

همچنین مزیت اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به نسبت استفاده از ماشین شخصی در این موضوع است که دیگر اضطراب و خستگی رانندگی در میان شلوغی و ترافیک را نخواهید داشت و درگیر مسائلی ناشی از خرابی ماشین و… نیز نمی شوید. ضمن اینکه اگر هزینه های گذاشتن ماشین شخصی در پارکینگ فرودگاه امام خمینی را برای چند روز سفری که خواهید رفت در نظر بگیرید، اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به صرفه تر و ایمن تر خواهد بود.

یا بسیاری از افراد برای مهمانان خود اقدام به اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی می نمایند که این نشان از اهمیت و احترامی است که آنها برای مهمان خود قائل هستند. البته معمولا استفاده از اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی در همه شهرها وجود ندارد و در ایران این خدمات محدود به شهرهای بزرگی چون تهران و مشهد یا شیراز و اصفهان و… خواهد بود.

برای اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی معمولا از ماشین های لوکس و Vip استفاده می شود و این به انتخاب شما خواهد بود که چه مدل ماشینی را انتخاب کنید. لذا بعد از انتخاب مدل ماشین و خدمات درخواستی، می توانید به صورت رزرو تلفنی و واریز بیعانه به حساب شرکت اجاره خودرو یا از طریق سفارش آنلاین از طریق وب سایت آنها، ماشین ترانسفر فرودگاهی را درب منزل یا محل کار خود داشته باشید. منتها باید حتما از قبل اقدام به رزرو ماشین ترانسفر فرودگاهی کنید تا در موعد مقرر ماشین ترانسفر فرودگاهی برای انتقال شما از مبدأ به فرودگاه امام خمینی، برنامه ریزی و اقدام نماید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی


عموما ترانسفر فرودگاهی شامل خدماتی نظیر: ارائه خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای جابجایی مسافران از فرودگاه به داخل شهر و یا برعکس می باشد. شما در هرصورت چه بخواهید به مسافرت بروید و چه بخواهید از مسافرت برگردید می توانید به راحتی از خدمات ترانسفر فرودگاهی بهره مند شوید. همچنین درخواست راننده با توانایی صحبت به زبان های خارجی نظیر انگلیسی و روسی نیز امکان پذیر می باشد.

ترانسفر فرودگاه امام خمینی


فرودگاه بین المللی امام خمینی در 30 کیلومتری تهران بزرگ، در بخش فشافویه ری و میان آزادراه  تهران-قم و تهران-ساوه قرار دارد. فرودگاه بین المللی امام خمینی دارای وسعت 14 هزار هکتاری می باشد.این فرودگاه دارای 2 فاز می باشد که یک فازش  ناتمام و در حال ساخت است. فاز یک این فرودگاه یک ترمینال مسافر بری دارد.که دارای ظرفیت جابجایی ۶/۵ میلیون مسافر و ۱۲۰ هزار تن بار در سال می باشد.

با درنظر گرفتن فاصله فرودگاه بین المللی امام خمینی تا مرکز شهر، متوجه می شویم که ترانسفر از فورودگاه به مرکز شهر و یا بلعکس  مورد بسیار مهم و قابل توجهی برای مسافران می باشد. موسسات و شرکت های اختصاصی زیادی در این راستا خدمات ارائه می دهند و مسافرین می توانند اقدام به رزرو سرویس ترنسفر فرودگاهی از طریق این شرکت ها بکنند.

 

تاکسی


علاوه بر شرکت های اختصاصی، فرودگاه امام برای رفاه حال مسافران ، دارای سیستم تاکسیرانی می باشد که در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات  توسط  لوکس ترین خودروها و با بالاترین امنیت به مسافرین عزیز می باشند. مسافرین می‌توانند پس از خارج شدن از سالن ترمینال نسبت به دریافت تاکسی مورد نظرشان اقدام کنند.

مزیت های استفاده از تاکسی های فرودگاه امام
– بیمه مسافر و تمامی سرنشینان

– وجود امنیت برای مسافرین و اموالشان

– دسترسی آسان در تمامی ساعات شبانه روز

– استفاده از رانندگان دارای دانش در حوزه فرودگاهی

– استفاده از اتومبیل های روز مطابق با استاندارهای جهانی

– داشتن نرخ ثابت جهت ارائه سرویس به تمامی  نقاط  شهر تهران در تمامی  ساعات شبانه روز

تاکسی رانی فرودگاه بین المللی امام خمینی شامل خودرو های: تویوتا Rav4، تویوتا کمری، فولکس کدی، رنو سفران، هیوندای سوناتا، آریو ، ون هایس ناوگان می باشد.

 

مراحل رزرو ترانسفر فرودگاه 

 

ترانسفر فرودگاه بین المللی امام خمینی برای همه ی نقاط شهر تهران صورت می گیرد و مسافرین برای رزرو کافیست از طریق شماره های تماس شرکت مورد نظر خود، یا از طریق آدرس سایت آن شرکت اقدام به رزرو خودرو نمایند و  برای خدمات ترانسفر از محل موردنظرشان در تهران و یا شهر های اطراف آن خودرو اجاره کنند.

برای اقدام به رزرو خدمات ترانسفر مسافرین ابتدا باید طریق اینترنت و یا تماس تلفنی، خودرو برای فرودگاه درخواست دهند که در حالت آنلاین می توانند  بدون پرداخت هزینه ایی خودرو مورد نظرشان را رزرو نمایند.

در آغاز باید مشخص کنند که فرودگاه امام مبدا شان است یا مقصدشان.و بعد از آن باید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی شماره تماس ، نوع خودرو، تاریخ و زمان دقیق حرکت، تعداد مسافرین، آدرس دقیق مبدا یا مقصد خود را به شرکت مورد نظرشان بدهند و خودرو مد نظرشان را برای روز و زمان دقیق اجاره و رزرو کنند و منتظر تماس راننده ی شرکت بمانند.

به عنوان سخن آخر باید بگوییم که ترانسفر فرودگاهی گزینه ی بسیار مناسبی برای یک مسافر می باشد چرا که با وجود استرس و خستگی سفر، مسیریابی و نحوه جابجایی اگر به عهده خود مسافر باشد پروسه ایی بسیار خسته کننده است. بنابراین پیشنهاد ما به شما رزرو خدمات ترانسفر از یک شرکت قابل اطمینان می باشد. در غیر این صورت همانطور که پیش تر گفتیم فرودگاه امام خود دارای سیستم تاکسیرانی با کیفیت می باشد که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

بالا