لطفا منتظر باشید

اجاره خودرو در مراسمات

Post image
اشتراک گذاری

اجاره خودرو تشریفاتی و در کل کرایه خودرو به عنوان یک صنعت پذیرفته شده جهانی در ایران نیز سال­ ها میباشد که فعالیتش را شروع کرده و طرفداران زیادی پیدا دارد. گروه ­ها و موسسات بسیاری در شهرهای مختلف کشور در حال فعالیت اند که خودروهای متعددی از خودروهای لوکس و خارجی گرفته تا خودروهای ایرانی را در اختیار اجاره کنندگان قرار می ­دهند.

اجاره خودرو نوعی معامله است که طی آن موسسه مربوطه خودرو مورد نظر را به مدت معینی در اختیار فرد اجاره کننده قرار می ­دهد و در ازای آن مبلغی را از فرد دریافت می ­کند. در صورتی که اجاره خودرو بدون راننده باشد، موسسه یک چک ضمانت به مبلغ قیمت روز خودور برای جبران خسارت ­های احتمالی، از اجاره کننده دریافت می­ کند که در هنگام برگرداندن خودرو به وی پس داده خواهد شد.

اما در صورتی که اجاره­ خودرو همراه با راننده باشد دیگر نیازی به دریافت ضمانت از اجاره کننده وجود ندارد و مسئولیت هر خسارت احتمالی بر عهده­ راننده و موسسه مورد نظر میباشد. به همین دلیل پیشنهاد ما برای اجاره خودرو در مراسمات، همراه با راننده است. البته اجاره خودرو برای افرادی که خودروی شخصی ندارند و یا به هر دلیلی دسترسی به خودروی شخصی خود ندارند گزینه­ بسیار مناسبی میباشد.

همچنین در مواقعی که افراد به دلیل مشغله­ های فراوان امکان رانندگی ندارند و یا در هنگام مراسمات و برنامه ­های تشریفاتی، بسیاری اجاره­ خودرو را انتخاب می­کنند. پس اگر مراسم عروسی تان نزدیک است و یا یک برنامه استقبال را پیش رو دارید، پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات لازم درمورد اجاره خودرو در مراسمات ، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

اجاره خودرو در مراسمات

یکی از موقعیت­ هایی که بسیاری از افراد در آن اقدام به اجاره­ خودرو می­کنند در هنگام مراسمات و برنامه های تشریفاتی میباشد. مراسمات مختلفی وجود دارد که افراد به دلیل فشار و استرس ناشی از برگزاری مراسم ترجیح می ­دهند رانندگی نکنند و یا مایلند با اجاره­ یک خودروی لوکس زیبایی مراسم شان را دو چندان کنند، در نتیجه اقدام به اجاره خودرو در مراسمات خود می­کنند. مراسم عروسی یکی از موارد بسیار پر طرفداری در اجاره­ خودرو است. از دیگر مراسمات پر طرفدار در اجاره­ خودرو می­توان به مراسم استقبال مخصوصا در موارد تجاری و کاری اشاره کرد.

اجاره خودرو در مراسمات ازدواج از مرسوم ترین دلایل کرایه خودرو می باشد، زیرا مراسم ازدواج یکی از خاص­ ترین شب ­های زندگی هر فرد است و همه دوست دارند که شب عروسی شان به شکلی رویایی و منحصر به فرد انجام شود و تا همیشه در یادشان بماند. امروزه مراسمات ازدواج با تشریفات خاص و با فیلمبرداری های ویژه ­ای انجام می­گیرد که به صورت یک سناریو طراحی شده است.

افراد ترجیح میدهند این سناریو با لاکچری ترین و زیباترین شکل ممکن رقم بخورد. یکی از چیزهایی که تاثیر بسیار ویژه­ ای در این فرآیند دارد ماشین عروس است. اجاره­ یک خودروی لوکس در مراسم عروسی گزینه بسیار پر طرفداری بین جوان ­ها است.

شما میتوانید در مراسم ازدواجتان همان خودرویی که همشه آرزویش را داشتید سوار شوید و لذت بهترین شب زندگی تان را با یک ماشین رویایی تکمیل کنید. بدون شک برای عروستان بسیار لذتبخش خواهد بود وقتی جلوی در آرایشگاه، شما را در جدیدترین مدل BMW مشکی رنگ منتظر ببیند!

اما اگر از آن دسته افراد سنتی تر هستید که هنوز خانه های قدیمی و حوض و ایوانش، فنجان های گلدار و بوی کاه گل باران خورده برایتان لذت بخش بوده و نوستالژی های کودکی تان را زنده میکند، اجاره­ خودروهای کلاسیک حتما میتواند انتخاب جذابی برای مراسم ازدواجتان باشد.

بنزهای کلاسیک و فولکس های قدیمی علاوه بر گره زدن زیباترین شب زندگی تان به نوستالژی های کودکی، میتواند یک فیلم متفاوت و خاص از مراسم شما خلق کند. علاوه بر اینکه در خیابان توجه بسیاری از مردم به خودروهای کلاسیک جلب میشود و در آن شب میتوانید عده ای زیادی را در شادی خود همراه کنید.

البته اجاره خودرو در مراسمات ازدواج به خودروهای لوکس و کلاسیک محدود نمی شود. حتی اگر خودروی شخصی نداشته و امکان یا علاقه­ ای هم به اجاره­ خودروهای خارجی ندارید به راحتی میتوانید خودروهای ایرانی و متناسب با توان مالی خود را انتخاب کنید.

ضمن اینکه در همه­ موارد شما میتوانید با اجاره­ خودرو همراه با راننده، بدون فشار و خستگی رانندگی، از مراسم ازدواج خود لذت ببرید.

مراسم استقبال از دیگر موارد پر طرفدار در اجاره خودرو در مراسمات است که البته بیشتر خودروهای تشریفاتی در این دسته قرار میگیرند. بسیاری از شرکت های تجاری و برندهای معتبر در قرارهای تجاری خود، مخصوصا در معاملات و برای مهمان های خارجی، از اجاره­ی خودروهای تشریفاتی استفاده میکنند.

اگر به عنوان یک شرکت تجاری قصد استفاده از این گزینه را دارید باید بدانید که این مسئله مزایای بسیاری برای شما و برندتان خواهد داشت. تشریفات مربوط به استقبال از مشتری یا همکار تجاری شما، مخصوصا خودرویی که در مراسم استقبال استفاده میشود، اولین برخورد او با برند یا شرکت شما پیش از انجام قرارهای کاری خواهد بود.

شما با اجاره خودرو در مراسمات تشریفات در واقع بخشی از کیفیت، موقعیت و ویژگی­ های برند خود را به او نشان میدهید و کمک میکنید تا بخشی از فرآیند اقناع پیش از انجام جلسات حضوری اتفاق بیفتد. در این صورت کار شما در انجام معاملات تجاری بسیار راحت تر خواهد شد.

بالا