لطفا منتظر باشید

اجاره خودرو مخصوص نوروز در تهران

اجاره خودرو مخصوص نوروز در تهران از مهمترین نیازهای مسافران سال نو در پایتخت است. استان تهران به عنوان پایتخت سالانه مسافران زیادی را در عید نوروز میزبانی میکند. بانی رنت آماده ارائه بهترین خدمات کرایه ماشین به مسافران نوروزی پایتخت میباشد.

انواع خدمات اجاره خودرو مخصوص نوروز در تهران

عموما خدمات اجاره خودرو مرتبط با نوروز به دسته های ذیل تقسیم میشود:

اجاره خودرو بدون راننده

 اگر عاشق رانندگی با جدیدترین و گران قیمت ترین خودرو  های خارجی در ایران هستید، اما مبلغ لازم برای خرید آن را ندارید، اجاره خودرو بدون راننده راه حلی سریع برای شما خواهد بود. بنابراین اجاره خودرو بدون راننده به شکلی از اجاره گفته میشود که شما صرفا اقدام به اجاره ماشین می کنید که تفاوتش با اجاره خودرو با راننده در ارائه یک سری از مدارک و راننده ای است که با ماشین در اختیار شما قرار میگیرد.

لیست خودروهای اجاره ای بدون راننده

اجاره خودرو  اقتصادی

از جمله خودروهای اقتصادی میتوان به پراید،تیبا،ساینا،تندر90،کوییک و ... اشاره کرد.در مدل اقتصادی خودروها همواره به صورت دنده‌ای حرکت می‌کنند و آپشن خاصی ندارند که بتوانند هزینه های سنگینی را برای افراد رقم بزند. مسلما نداشتن آپشنهای خاص می‌تواند از هزینه های نهایی و پرداختی خودرو بکاهد و آن را به یک خودرو اقتصادی تبدیل کند. قطعات و لوازم و همچنین تجهیزات این خودرو اقتصادی در کنار کیفیت بسیار بالا کاملا مقرون به صرفه و مناسب هم هستند و هزینه های سنگینی را برای مصرف کنندگان رقم نخواهند زد از این رو توانسته‌اند جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست بیاورند.

لیست خودروهای اجاره ای اقتصادی مخصوص نوروز

اجاره خودرو ترانسفر فرودگاهی

بگوییم که ترانسفر فرودگاهی گزینه ی بسیار مناسبی برای یک مسافر می باشد چرا که با وجود استرس و خستگی سفر، مسیریابی و نحوه جابجایی اگر به عهده خود مسافر باشد پروسه ایی بسیار خسته کننده است. بنابراین پیشنهاد ما به شما رزرو خدمات ترانسفر از یک شرکت قابل اطمینان می باشد. در غیر این صورت همانطور که پیش تر گفتیم فرودگاه امام خود دارای سیستم تاکسیرانی با کیفیت می باشد که می توانید از آن ها بهره مند شوید.

برای اجاره خودرو جهت ترنسفرفرودگاهی با شماره 09122938339 تماس حاصل فرمایید

 

اجاره خودرو ون برای تهران گردی

اجاره ون برای تهران گردی با هدف های مختلفی انجام می شود. به عنوان مثال ممکن است شرکت توریستی برای تهران گردی توریست های خارجی خود، از ون استفاده کند و یا برای توریست های داخلی نیز، تهران گردی با استفاده از ون ها صورت بگیرد. همچنین در مواردی نیز دیده شده که خود خانواده هایی که در تهران زندگی میکنند برای گردش شهر خود دست به کرایه ون می زنند.

در واقع دلیل انتخاب ون برای گردشگری در تهران، به دلیل وجود عواملی چون، لوکس بودن و راحتی داخل ون ها وهمچنین جا گیر بودن و مقرون به صرفه بودن این خودرو ها می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم جنبه های مختلف اجاره ون گردشگری در تهران را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

لیست اجاره خودروهای ون

بالا