لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

 • سال ساخت:1398
 • گیربکس: دنده اتومات
 • تعداد درب: چهار
 • قیمت روزانه:950 هزارتومان
 • قیمت هفتگی:تماس
 • قیمت ماهانه:تماس
 • قیمت تخفیفی:850 هزار تومان
مشاوره رایگان

اجاره خودرو کوییک دنده اتوماتیک۷۵۰ هزار تومان شد

تخفیف فوق العاده قیمت اجاره کوییک دنده اتوماتیک بصورت هفتگی و ماهانه ۷۵۰ هزار تومان شد

اجاره خودرو کوییک دنده اتوماتیک این روزها در بسیاری از شهرها از جمله تهران بسیار پرمخاطب شده است. برکسی پوشیده نیست که راحتی بالای اتومبیل های اتومات باعث جلب توجه بسیار آنها علی الخصوص در بین مخاطبان داخل شهر شده است. کوییک دنده اتوماتیک از جمله خودروهایی است که به دلیل ابعاد نرمال و همچنین کم مصرف بودن نسبت به سایر خودروها طرفداران بیشتری دارد.

بانی رنت بهترین ارائه دهنده خدمات جهت اجاره کوییک دنده اتوماتیک

جهت مشاوره و رزرو با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

09122938339

لذت اجاره خودرو کوییک دنده اتوماتیک

رانندگی با خودرو اتوماتیک به خاطر حذف مراحل تعویض دنده به صورت دستی، راحت‌تر است، بنابراین روز به روز به تعداد ماشین‌های اتومات اضافه می‌شود. خودروسازان ایرانی هم بیکار ننشسته‌اند و محصولات جدیدشان را با گیربکس اتوماتیک روانه بازار می‌کنند. کوییک اتوماتیک که در بازار کوییک پلاس هم نامیده می‌شود، یکی از این خودروها است.

کوییک اتوماتیک یا کوییک پلاس هم‌زمان با کوییک دنده‌ای و با امکانات و تجهیزات بیشتری از مدل معمولی، از سال ۱۳۹۷ روی خط تولید سایپا قرار گرفت و در دو تیپ فول و فول پلاس عرضه شد. تفاوت این دو تیپ در بعضی از آپشن‌ها است. تولید تیپ فول بعد از یک سال متوقف شد، اما کوییک پلاس همچنان روی خط تولید نارنجی‌پوشان قرار دارد.

مقایسه با کوییک دنده ای

کوییک اتومات، که گیربکس CVT آنرا شرکت پانچ ساخته، در مقایسه با کوییک دنده‌ای، مزیت‌های فنی و امکاناتی متعددی دارد که می‌توان همه آنها را در 12 نکته مهم خلاصه کرد:

 1. دریچه گاز برقی
 2. رینگ آلومینیومی
 3. کامیپوتر سفری
 4. فرمان برقی
 5. کیلس استارتر
 6. کروز کنترل
 7. دی‌لایت به همراه چراغ بدرقه
 8. مالتی مدیا (مانیتور+دوربین+نویگیشن)
 9. شیشه دودی عقب
 10. سیستم BAS یا ترمز کمکی
 11. سیستم اتولاک یا قفل شدن درب‌ها در سرعت بالای 10 کیلومتر برساعت
 12. سیستم VAS یا هشدار سرقت با بوقبلوتوث

همچنین اگر درون کابین کوییک اتومات قرار بگیریم، به دو نکته جدید دیگری پی می‌بریم که قبلا در کوییک دنده‌ای ندیده بودیم؛ یکی استفاده از «فرمان دی‌کات» به همراه دکمه‌های کنترلی و دیگری نیز استفاده از «تریم رنگی» است که برای قاب دور دریچه‌های تهویه وسط بکار رفته. کوییک اتومات، در ابتدا با تیپ‌هایی بنام «فول» و «فول پلاس» عرضه می‌شد ولی سایپا خیلی زود، تیپ «فول» آنرا بدلیل بازار ضعیف‌تر و تجهیزات کمترش، حذف کرد.

بهترین ارائه دهنده خدمات اجاره کوییک دنده اتوماتیک

شرکت بانی رنت اولین آژانس بزرگ ایران دارای پروانه کسب و کد رسمی اتحادیه کرایه اتومبیل  تهران  خدمات اجاره خودرو ( رنت ماشین )  را دارا می باشد. بانی رنت برای راحتی بیشتر و جهت کسب رضایت شما عزیزان در شهر تهران امکاناتی مانند اجاره خودرو با راننده را در کمترین زمان و یا به صورت دراختیار به صورت آنلاین و تلفنی ارائه میدهد. در زمان رزرو خودرو ، قرارداد و فاکتور رسمی به تمام مشتریان ارائه داده میشود.

بالا