لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:1398
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:1،200،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو رنو L90 اتومات

قیمت اجاره ماشین رنو L90 اتومات بدون راننده و با راننده در تهران✔️قیمت عالی 

جهت اطلاعات بیشتر برروی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید.

معرفی اجاره خودرو رنو تندر ال ۹۰ اتومات


سدان های اقتصادی در بازار جهانی جایگاه ویژه ای دارند و بسیاری از کمپانی‌های معتبر در این بخش همواره به دنبال جذب مشتری و کسب سهم بیش تر هستند. بی شک رنو لوگان یا همان تندر ۹۰ خودمان یکی از معروف ترین های این دسته در بازار کشورهای در حال توسعه در جهان است.

تاریخچه


رنو تندر۹۰ یا همان داچیا لوگان، ابتدا در اواخر سال ۲۰۰۳ میلادی توسط شرکت داچیا رومانی که زیر مجموعه هولدینگ رنو محسوب می‌شود، تولید و عرضه شد. این خودرو در آن سال‌ها به عنوان یکی از ارزان ترین سدان‌های اقتصادی موجود در بازار جهانی به شمار می‌رفت و به واسطه کیفیت ساخت و دوام بالا، توانست آمار فروش چشمگیری را برای رنو و داچیا کسب نماید و باتوجه به بازار هدف، تحت برندهای رنو و داچیا با نام‌های لوگان و تندر ۹۰ و نیز نیسان با نام آپریو عرضه می‌شد.

فلسفه تولید لوگان ال ۹۰


فلسفه ساخت این مدل ارزان قیمت و پرفروش نیز به سفر رئیس جمهور وقت فرانسه ژاک شیراک به همراهی لوئیس شوایتزر در دیدار از روسیه برمی‌گردد؛ وی در این بازدید مطلع گردید که در نمایندگی های مشترک لادا و رنو، خودرو های لادا باقیمت ۶۰۰۰ یورو به راحتی فروخته می شوند درحالیکه ماشین های ۱۲۰۰۰ یورویی رنو در نمایشگاه ها باقی می مانند و بدین ترتیب کمپانی فرانسوی رنو و شریک رومانیایی‌ اش یعنی داچیا برای کسب سهمی قابل توجه از بازار خودروهای ارزان و اقتصادی و البته به روز (به روز در زمان رونمایی) در کشورهای در حال توسعه، اقدام به ساخت لوگان نمودند.

بالا