لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2014
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:2،500،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو هیوندای توسان

اجاره خودرو هیوندای توسان بدون راننده و با راننده با قیمت مناسب و شرایط آسان جهت اطلاعات بیشتر بر  روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید.

گپی درباره هیوندای توسان

چه زیبا توصیف کرد :  می‌گویند هیوندای توسان هم رفیق خوبی است. در سفر کنارتان می‌ماند و اغلب با او خوش می‌گذرانید. از آن رفیق‌های باحال روزگار. البته رفاقت با هیوندای توسان هم کم خرج ندارد. باید به پایش هزینه کنید تا برای شما رفاقت کند. هیوندای توسان از کره آمده ایران تا رسم دوستی به جا بیاورد اما مثل تویوتا راوفور اهل حاشیه نیست. مثل میتسوبیشیASX خسیس نیست. مثل نیسان جوک مارموز نیست و مثل رنو کولیوس ندید بدید نیست. با این حال یادتان نرود و حواستان باشد که امروز با کسی قرار ملاقات داریم که سر برادر ناتنی‌اش (کیا اسپورتیج) را زیر آب کرده تا خود را به مسافرت برساند.

شاید خیلی‌ها برگ برنده طراحی ظاهری هیوندای توسان را چراغ‌های کشیده با مغزی مدرنش قلمداد کنند؛ اما حقیقت این است که این چراغ‌ها در کنار جلوپنجره گسترده و پرابهت نسخه TL است که معنا می‌دهد. یک شش‌ضلعی سنگین و رنگین که قرار است ورژن آسیایی فورد Escape را یادآوری کند.

طراحی داخلی هیوندای توسان

چه طرفدار هیوندای باشید و چه به خون این برند تشنه، باید قبول کنید که کره‌ای‌ها کم‌کم دارند به بلوغ می‌رسند. بلوغی که برایشان صدها میلیون دلار هزینه برداشت و ده‌ها سال برایش صبر کردند. هیوندای در یکی از سخت‌گیرترین بازارهای دنیا یعنی آمریکا دفتر فروش دارد. این یعنی شرکت با گذر از سلیقه آسیایی‌ها، مشتریان اروپایی را نیز راضی کرده و حالا برای آمریکایی‌ها که با بیشترین تنوع خودرو از سرتاسر دنیا روبه‌رو هستند، کنار آمده است.

سایر امکانات توسان

سیستم انتقال نیرو 4WD به همراه ITCC - گیربک اتوماتیک تیپترونیک 6 دنده - فرمان الکتریکی (ESP) – روکش چرمی صندلی‌ها – گرمکن صندلی‌های جلو و عقب – سنسور نور – کروز کنترل – گرمکن آینه‌های جانبی – آینه الکتروکرومیک – سقف پانوراما – دوربین عقب – سنسور پارک – سیستم کنترل کیفیت هوا (AQS) – سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو – سنسور رطوبت سنج – فیلتر هوای داخل اتاق

بالا