لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:1399
  • گیربکس: دنده ای
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:850 هزار تومان
  • قیمت هفتگی:تماس جهت اطلاع از قیمت
  • قیمت ماهانه:تماس جهت اطلاع از قیمت
  • قیمت تخفیفی:800.000 تومان
مشاوره رایگان

اجاره خودرو پژو ۲۰۶

اجاره خودرو پژو 206 در سال ۱۴۰۲ تایع عوامل زیادی همچون با یا بدون راننده بودن درخواست و همچنین مدت زمان اجاره است.

معمولا قیمت اجاره پژو ۲۰۶ بدون راننده در تهران از روزانه 850 هزار تومان شروع میشود که شما با مشاوره تلفنی میتوانید قیمت دقیق را نسبت به شرایط خودتان استعلام بگیرید.

در زمان اجاره ماشین همواره هم مدارک شناسایی فرد بررسی و هم قرار دادی با وی نوشته میشود که در آن مدت زمان اجاره خودرو ، و هزینه آن به صورت دقیق ثبت  و مشتری موظف به پرداخت آن است ، البته بدانید که رنت خودرو یا همان اجاره ماشین امروزه در تهران به صورت حرفه ای انجام  و اصولا انواع خودرو های داخلی و خارجی را هم در خود جای داده تا تمام سلیقه ها را پوشش دهد.

تاریخچه پژو 206

یک خودروی سوپرمینی (سگمنت بی) است که توسط خودروساز فرانسوی پژو از مه ۱۹۹۸ به عنوان جایگزینی برای پژو ۲۰۵ طراحی و تولید شده‌است. این خودرو که با کد تی۱ توسعه داده شد؛ در سپتامبر ۱۹۹۸ به شکل هاچ‌بک معرفی شد. در اوایل دهه ۱۹۹۰، پژو این‌گونه استنباط کرد که سوپرمینی‌ها دیگر سودآور یا ارزشمند نیستند؛ بنابراین تصمیم داشت جانشین پژو ۲۰۵ را به‌طور مستقیم تعیین نکند.

در عوض، پژو یک استراتژی منحصر به فرد را دنبال کرد و تصمیم گرفت که سوپرمینی جدیدتر و کوچکترش پژو ۱۰۶ که در سال ۱۹۹۱ به بازار عرضه شد، تیپ‌های ارزان‌تر پژو ۲۰۵ را پوشش دهد و تیپ‌های ارزان‌تر پژو ۳۰۶ که در سال ۱۹۹۳ و به‌عنوان جانشین پژو ۳۰۹ عرضه شد تیپ‌های گران‌تر ۲۰۵ را پوشش دهند. بین ۱۰۶ و ۳۰۶، پژو امیدوار بود که ۲۰۵ نیازی به تعویض نداشته باشد و بتواند به تدریج از بازار خارج شود، در حالی که مشتریان ۲۰۵ همچنان بتوانند از بین خودروهای کوچکتر یا بزرگتر انتخاب داشته باشند.

این استراتژی جواب نداد. با حذف تدریجی ۲۰۵، سایر سوپرمینی‌ها مانند فورد فیستا و فولکس‌واگن پولو همچنان به فروش خوب خود ادامه دادند و محبوبیت آنها افزایش یافت. از طرفی دیگر، پژو نیز بدون داشتن رقیب مستقیم برای این خودروها به سرعت فروش خود را از دست داد و نیاز به یک سوپرمینی جدید داشت. ۲۰۶ در سال ۱۹۹۹ به عنوان جایگزینی تا حدودی دیرهنگام برای ۲۰۵ عرضه شد.

دانستن تاریخچه مختصری از خودرو ای که قصد اجاره آن را دارید قطعا حس بهتری در شما ایجاد میکند ، از این رو توجه شما را به قیمت اجاره پژو 206 بدون راننده در تهران 1402 روزانه یا مسافرتی جلب مینماییم.

پژو ۲۰۶ در ایران

در دهه 80 شمسی این هاچ‌بک خوش‌چهره اروپایی، یکی از مدرن‌ترین خودروهای مونتاژی ایران بود اما این روزها دیگر کمتر کسی احساس خوبی از دیدن 206 در خیابان‌ها دارد! 206 در ابتدا شش تیپ مختلف داشت، ولی از سال 1391 فقط تیپ‌های 2 و 5 آن در خطوط تولید باقی ماندند. با اینکه بیش از ۲ دهه از طراحی و تولید این خودرو در بازار های جهانی می گذرد، ۲۰۶ هنوز هم خودروی زیباییست و طراحی آن کهنه نشده است. پژو 206 تیپ 2 در کلاس های مختلف بدنه در بازار های جهانی عرضه شد ولی تا کنون فقط مدل هاچبک و صندوقدار در بازار کشور ما حضور داشته اند.

تفاوت تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ و تاثیر آن بر قیمت اجاره پژو 206

از سال 1391 فقط تیپ‌های 2 و 5 آن در خطوط تولید باقی ماندند. مهم‌ترین تغییر درمیان تیپ‌های 206 برای تیپ 2 آن اتفاق افتاد که از سال 1390 به ترمزهای ABS و همچنین ایربگ‌ راننده مجهز شد و سپس از سال 1392 ایربگ سرنشین جلو نیز به آن اضافه شد. سری نخست تیپ 5 نیز تا قبل از 1386 با قطعات مرغوب فرانسوی تولید می‌شد ، این روزها دیگر تفاوت کیفی چندانی میان تیپ‌2 و تیپ5 وجود ندارد. بنابراین تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ بر قیمت رنت این ماشین تاثیری نخواهد داشت. البته توجه داشته باشید که این نکته ارتباطی به مدل ماشین ندارد.

 

بالا