لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:1398
  • گیربکس: دنده ای
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:800 هزارتومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
  • قیمت تخفیفی:730 هزارتومان
مشاوره رایگان

قیمت اجاره پژو ۴۰۵ - ارزانترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

قیمت اجاره خودرو پژو ۴۰۵ - ارزانترین اجاره خودرو ایرانی در تهران روزانه یا مسافرتی با راننده یا بدون راننده یک انتخاب ایده آل به عنوان خودرو اقتصادی به شمار می آید. بسیاری از شرکت ها یا سازمان ها جهت تامین وسیله مناسب ایاب و ذهاب پرسنل خود در تهران نسبت به اجاره خودروهای اقتصادی مخصوصا به صورت با راننده اقدام میکنند.

همچنین در بازه های زمانی میان مدت یا بلند مدت بصورت هفتگی یا ماهانه اجاره پژو ۴۰۵ مسافرتی بدون راننده یک انتخاب ایده آل برای مواقعی میباشد که نمیخواهید با خودرو شخصی خودتان به سفر به روید.

بانی رنت مرکز اجاره ماشین لوکس خارجی و ایرانی بانی رنت با بیش از دو دهه سابقه کاری از بزرگترین مراکز اجاره ماشین در تهران میباشد. این موسسه با دارا بودن ناوگان خودرویی مشتمل بر تعداد زیادی از خودرو ها اعم از داخلی و لوکس خارجی یکی از بزرگترین و خوشنام ترین موسسه های اجاره خودرو در کشور میباشد .

پژو ۴۰۵ با راننده

شرکت بانی رنت اولین آژانس بزرگ ایران دارای پروانه کسب و کد رسمی اتحادیه کرایه اتومبیل  تهران  خدمات اجاره خودرو ( رنت ماشین )  را دارا می باشد. بانی رنت برای راحتی بیشتر و جهت کسب رضایت شما عزیزان در شهر تهران امکاناتی مانند اجاره خودرو  پژو ۴۰۵ با راننده را در کمترین زمان و یا به صورت دراختیار به صورت آنلاین و تلفنی ارائه میدهد. در زمان رزرو خودرو ، قرارداد و فاکتور رسمی به تمام مشتریان ارائه داده میشود.

دانستنی مشخصات فنی جهت اجاره پژو ۴۰۵ در تهران

پژو ۴۰۵  یک خودروی سدان سایز متوسط ساخت شرکت پژو کشور فرانسه، نسل پنجم از سری چهار (سدان متوسط) شرکت پژو است. در سال ۱۹۸۷ تولید آن آغاز و در سال ۱۹۹۶ با معرفی پژو ۴۰۶ در اروپا تولید آن پایان یافت.

این خودرو توسط تیم طراحی خودروی پینین‌فارینا ایتالیا طراحی شد که در سال ۱۹۸۸، دقیقاً یک سال پس از تولید، برنده جایزه خودروی سال ۱۹۸۸ اروپا شد. بعد از ورود این خودرو به ایران، پژو ۴۰۵ مبنای تولید بسیاری از محصولات در خودروسازی ایران خودرو شد.

پیشینه عرضه پژو 405 در کشورمان به سال 1372 باز می‌گردد. سری نخست آن در دو تیپ GL و GLX با پیشرانه‌های کاربراتوری 1.6 لیتری و 2.0 لیتری عرضه می‌شد اما در نهایت هر دو نسخه در سال 1381 جای خود را به پیشرانه 1.8 لیتری انژکتوری XU7 دادند.

سال 1383 ایران‌ خودرو نمونه اقتصادی 405 را با نام GLI عرضه کرد که فاقد تجهیزات متداول بود و حتی سپر مشکی رنگ داشت.

اما این محصول با استقبال چندانی در بازار مواجه نشد و حدود یکسال بعد نیز GLI از خط تولید کنار رفت. تیپ SLX آخرین تیپی است که تاکنون برای 405 معرفی شده است. SLX که در 1388 به بازار آمد، دارای چراغ کریستالی، اضافه‌شدن مه‌شکن و اسپویلر درب صندوق بود و همچنین داشبورد، صفحه کیلومتر و سردنده آن هم مجددا طراحی شد. از سال 1390 نیز پیشرانه 1.6 لیتری پژو 206 تیپ پنج (TU5) نیز برای مدل SLX قابل سفارش شد درحالیکه پیشرانه مدل GLX آن چه در نسخه بنزینی و چه در نسخه دوگانه‌سوز همچنان از نوع 1.8 لیتری است.

بالا