لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2011
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:10،000،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو پورشه پانامرا

پورشه پانامرا یکی از لوکس ترین خودروهای موجود در ایران میباشد. بانی رنت از معتبرترین شرکت های تخصصی اجاره خودرو انواع پورشه آماده ارائه خدمات به شما میباشد. تنها کافیست برروی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

تاریخچه پورشه پانامرا


پس از آن‌که در اواخر قرن بیستم میلادی، شرکت اسپرت‌ساز پورشه تصمیم به تولید خودروهای خانوادگی در کلاس شاسی‌بلندهایی نظیر کاین گرفت، موجی از انتقادات شدید در خصوص تغییر رویه این شرکت شروع شد، اما بلافاصله پس از موفقیت بالای کاین در آمار فروش و فراگیر شدن تولید خودروهای کراس‌اور و شاسی‌بلند توسط رقبا، دامنه انتقادات جای خود را به تحسین و ستایش از مدیریت هوشمند آلمانی‌ها داد.

اندکی بعد پورشه تصمیم گرفت تا برای نخستین بار در طول تاریخش، محصولی چهار در را در قالب سدان روانه بازار کند تا پاسخی برای ب‌ام‌و M5 و مرسدس‌بنز E63 در سبد محصولات خود داشته باشد. نتیجه این رویکرد، خلق مدل پانامرا بود که البته به قدری گران‌قیمت از آب در آمد که نشریات خودرو ناچار به مقایسه آن با ب‌ام‌و سری هفت و مرسدس‌بنزS CLASS و CLS شدند. به هر حال فروش بالای نسل اول این خودرو نشان داد که پورشه پانامرا علیرغم طراحی عجیبش، خودرویی موفق است و می‌تواند سهم پر رنگی از بازار خودروهای لوکس و اسپرت را از آن خود کند. در بازار ایران نیز این مدل ناگهان به گل سر سبد خودروهای وارداتی بدل شد و شمار زیادی از نمونه‌های شش و هشت سیلندر آن علیرغم قیمت‌های نجومی به خیابان‌های کشورمان راه یافتند که حالا به خودروهای دست دومی محبوب اما بسیار پر خرج بدل شده‌اند.

پورشه پانامرا یک پای مجالس لوکس خاورمیانه


همان‌طور که گفته شد پورشه پانامرا به‌دلیل فرم خاص بدنه در همان نگاه نخست توجه را به خود جلب می‌کند. استفاده از خطوط حجیم روی بدنه و همچنین گلگیرهای برآمده و عضلانی در قسمت عقب به‌خوبی نمایانگر ذات اسپرت و روحیه تهاجمی آن است. در نمای جلویی این خودرو چراغ‌های بزرگ، که اصالت طراحی پورشه را به‌خوبی حفظ کرده‌اند، ظاهری آشنا و جذاب را به‌نمایش گذاشته‌اند. از سویی سپر بزرگ و یکپارچه‌ای که برای قسمت جلوی آن در نظر گرفته شده چهره‌ای خشن و اسپرت به آن بخشیده که تأثیر قابل‌توجهی در هرچه اسپرت‌تر نشان دادن آن دارد. نمای کناری پانامرا، به‌دلیل وجود دریچه خروجی هوا روی گلگیر جلو، بسیار اسپرت و خاص به‌نظر می‌رسد. همچنین انحنای شیشه عقب، که با لطافت هرچه تمام به قسمت انتهایی ختم می‌شود، به زیبایی‌ این خودرو افزوده و ظاهر کوپه‌ای آن را حفظ کرده است.

اجاره پورشه بانامرا به عنوان ماشین عروس انتخاب ایده آل 

توصیفات زیبایی شناختی فوق این خودرو را به یک انتخاب ایده آل به عنوان ماشین عروس بدل میکند. شما میتوانید با خیال راحت این خودرو لوکس و پرهزینه را برای این مراسم به یاد ماندنی انتخاب کنید و همه چیز را به تیم حرفه ای بانی رنت بسپارید.

بالا