لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2015
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:1،500،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو هیوندای اکسنت

اجاره خودرو هیوندای اکسنت روزانه وهفتگی با قیمت عالی وشرایط آسان

یکی از مزیت‌های هیوندای اکسنت، مصرف سوخت پایین آن است که در هر ۱۰۰ کیلومتر فقط ۶.۴ لیتر بنزین می‌سوزاند. سدان جمع و جور کره‌ای دارای حالت رانندگی اکو است که می‌توان با زدن یک دکمه ضرایب دنده و حساسیت پدال گاز را تنظیم کرد. دکمه ECO فقط در مدل‌های وارداتی وجود دارد و نسخه‌های مونتاژی فاقد آن است.

جمع بندی درباره هیوندا اکسنت

با این مشخصات فنی، نباید انتظار عملکرد فوق‌العاده و شتاب‌گیری مهیج را انتظار داشت. با این وجود، کسانی که به دنبال سدان جمع و جور خانوادگی، همراه با سواری نرم و راحت هستند، می‌توانند هیوندا اکسنت را انتخاب کنند.

امکانات رفاهی و ایمنی هیوندای اکسنت متناسب با نیاز مصرف‌کننده و قیمت بازار و تقریبا قابل قبول است. آپشن‌های اکسنت مونتاژی و وارداتی تفاوتی ندارد، فقط اینکه ورژن‌های وارداتی بلو دارای «روکش چرم» و «آینه الکتروکرومیک» است.

اکسنت در ایران


هیوندای اکسنت یک سدان اقتصادی و جمع و جور از شرکت هیوندای است. تاکنون پنج نسل از این خودرو به بازار جهانی عرضه شده که نسل دوم آن تحت عنوان هیوندای ورنا و نسل چهارم آن با نام هیوندای اکسنت در بازار کشورمان موجود هستند. هیوندای اکسنت در بازار خودرو ایران در دو نمونه مونتاژی و وارداتی عرضه شده است. نسخه‌های وارداتی توسط آسان موتور وارد کشورمان شدند و در مدل‌های 2014 الی 2017 بدست مشتریان رسیدند. کرمان موتور نیز مونتاژ این خودرو را از سال 1396 با اندکی تغییرات آغاز کرد که تا سال 1398 ادامه یافت.

 

بالا