لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2014
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:تماس
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو ون هیوندای H350

ون هیوندای H350 محصول شرکت خودروساز کره ای با برند هیوندای ( Hyundai ) خودرویی است که در سال 2014 در نمایشگاه صنعت خودروسازی  هانوفر آلمان در معرض دید عموم مردم  قرار گرفت .این ون با طراحی ظاهری منحصر به فرد خود توانسته جایگاهی بالا در بین دیگر رقبای خود در سراسر جهان کسب نماید و طرفداران بسیاری از آن خود کند .

ون هیوندای H350 با طولی به اندازه  6192 سانتی متر، عرضی برابر با 2038 سانتی متر و ارتفاعی  برابر با 2673 سانتی متر طراحی و تولید شده ، شرکت تولیدی این خودرو  حداکثر بار مجاز بر روی محور جلو این خودرو را  برابر با 1850 کیلوگرم و حداکثر بار مجاز بر روی محور عقب آنرا برابر با 2430 کیلوگرم  اعلام کرده .

در طراحی  نمای ظاهری این خودرو از جلو پنجره‌ای بزرگ با چراغ‌هایی کشیده و نوار LED  درون چراغ‌ها ، مه شکن‌های بزرگ بر روی سپر و رینگ های کوچک  استفاده کرده  .پس از بررسی نمای بیرونی نگاهی به بررسی طراحی داخلی ون هیوندای H350 میپدازیم در ابتدا به تعداد صندلی و نوع صندلی های این خودروی ون  میپردازیم این خودرو با ظرفیت 13 الی 16 نفره تولید میشود . صندلی های قرار گرفته در  این خودرو دارای استاندارد جهانی  جهت رفاه مسافران برای مسافت های طولانی با روکش ضد تعرق بوده .

مشخصات فنی و عملکرد ون هیوندای H350

خودرو ون هیوندای H350 دارای یک پیشرانه چهار سیلندر 16 سوپاپ توربودیزل با حجمی برابر با 2.5 لیتر است که قادر به تولید قدرتی برابر با 167 اسب بخار و گشتاوری برابر با 422 نیوتن متر میباشد .  این نیرو تولیدی  در این خودرو توسط یک گیربکس 7 دنده به چرخ‌های عقب ( RWD ) منتقل می‌شود.این ون بدون سرنشین در حدود 13.6 الی 14.2 میتواند  از صفر مطلق به سرعت صدکیلومتر در ساعت دست یابد . حداکثر سرعت این خودروی  ون حدود 155 کیلومتر در ساعت و میزان مصرف سوخت آن در هر صدکیلومتر مسیر شهری و اتوبان، به صورت مجموع برابر با 8.5 الی 9.1 لیتر بنزین با گنجایش باک برابر با 75 لیتر است.

امکانات رفاهی و ایمنی ون هیوندای H350

ون هیوندای H350 دارای سیستم جلوگیری از قفل کردن خودرو در سطوح لغزنده، فرمان پذیری الکترونیکی،، سیستم کنترل خودرو در پیچ‌های تند، سیستم کنترل خودرو در سراشیبی و ممانعت از لغزش به عقب، ترمزهای ABS وEBD، تاخوگراف دیجیتال، پله کمکی برقی، فرمان مولتی فانکشن، آینه‌های جانبی مجهز به گرم‌کن و راهنمادار ، کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو، صندلی راننده مکانیکی قابل تنظیم، هواکش سقفی، سیستم صوتی مجهز به AUX و USB، محفظه نگهدارنده و کنسول وسط، جا نقشه‌ای و نگهدارنده بطری، چراغ هشداردهنده تعویض لنت، داشبورد مجهز به سیستم خنک کننده، چراغ‌های جلو LED، کپسول آتش نشانی، شیشه بالابر برقی، بخاری دوم، زاپاس، بلوتوث، مانیتور و … است.

بالا