لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2015
  • گیربکس: دنده ای
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:تماس
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو ون بنز ویتو

اجاره ون ویتو بنز با راننده وبدون راننده باشرایط ویژه و قیمت عالی

تاریخچه

مرسدس بنز نخستین‌بار در سال 1996 نسل اول ویتو را با کد اتاق W638 به بازار معرفی کرد. تولید این نسل تا سال 2003 ادامه داشت و مرسدس توانست جایگاهی مطمئن در رده خودروهای تجاری و ون از آن خود کند. سرانجام در سال 2003 نسل دوم این محصول با کد اتاق W639 با ظاهری متحول شده و به‌روزتر به بازار جهانی معرفی شد. نسل دوم ویتو را می‌توان انقلابی در دسته خودروهای تجاری مرسدس دانست که توانست نظر بسیاری از علاقه‌مندان به خودروهای لوکس با گنجایش بیشتر را نیز به خود جلب کند. زیرا این خودرو در حالت استاندارد دارای ظرفیت 6 یا 7 صندلی بود که می‌توانست تجربه‌ای لذتبخش از سفر را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

کمی درباره ون بنز ویتو

ویتو در ترافیک فرز و چابک است. پیشرانه قوی بوده و گیربکس ۷ سرعته ی اتوماتیک نیز نرم بوده اما گاهی تند عمل می‌کند. تعویض‌های گیربکس حتی در شتاب گیری‌های سنگین تقریباً نامحسوس بوده و به ویتو این اجازه را می‌دهد تا به ‌سرعت‌های بالاتر دست یابد. بدون هیچ مشکل خاصی می‌توانید در بزرگراه‌ها به سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت دست یابید.

در شهر ویتو قطعاً به اندازه‌ی کافی سریع است. پیشرانه‌ی دیزلی هرگز پر سروصدا نبوده و آرامش و رفاهی در حد خودروهای خانوادگی را به این ون اعطا می‌کند.
فرمان خودرو تیز و دقیق بوده و مانور دادن با ویتو را به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل می‌کند. می‌توانید به سرعت از پس پیچ‌های U شکل تیز بربیایید و سیستم فرمان به خوبی بالانس شده است.

بالا