لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

 • سال ساخت:1399
 • گیربکس: دنده ای
 • تعداد درب: چهار
 • قیمت روزانه:850،000 تومان
 • قیمت هفتگی:تومان
 • قیمت ماهانه:تومان
مشاوره رایگان

اجاره خودرو پژو پارس (پرشیا)

اجاره خودرو پژو پارس یا پژو پرشیا خودرویی تولید شده توسط شرکت ایساکو ( ایران خودرو ) است. طراحی پژو پارس بر گرفته و به روز شده از طراحی خودرو پژو ۴۰۵ است که برخی از منتقدان آنرا به خودروهای 406 و 605 تشبیه میکنند  خودرو پژو پارس با درابتدا با نام «پژو پرشیا» به بازار عرضه شد؛ چندی بعد شرکت ایران خودرو که قصد صادرات پارس به بازار کشور عربستان را داشت، به دلیل عدم وجود حرف «پ» در زبان عربی و همچنین حساسیت اعراب به اسم «پرشیا» نام خودرو را به «پژو سفیر» تغییر داد. اما پس از اینکه این خودرو نتوانست مجوز صادرات به بازار عربستان را پاس کند، نامش به «پژو پارس» تغییر یافت.

اجاره خودرو پژو پارس بدون راننده

اجاره خودرو پژو پارس بدون راننده در تهران با خدمات ویژه بانی رنت میسر میشود. برای اجاره خودرو پرشیا هموراه میتوانید با تماس تلفنی و یا بصورت آنلاین اقدام به رزرو پرشیا  یا پژو پارس کنید. شما میبایست جهت  رزرو خودرو پژو پارس حداقل 3 ساعت قبل در روزی که به خودرو نیاز دارید با کارشناسان بانی رنت تماس حاصل نمایید و با تکمیل فرم تقاضا جهت مشخص نمودن مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده .  به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه اقدام به ثبت درخواست کنید. قیمت اجاره ماشین پژو پارس به صورت روزانه محاسبه بوده و تحویل و عودت کرایه ماشین پژو پارس بدون راننده تنها در شهر تهران امکان پذیر است. 

اجاره یا کرایه پژو پرشیا

پژو پارس (پرشیا) جزو خودروهای اجاره ای ایرانی یا تولیدداخل میباشد. اجاره ماشین پژو پارس با توجه به قیمت مناسب در مرکز اجاره خودرو بانی رنت یکی از بهترین گزینه ها برای رنت ماشین در ایران است که با بهرهمندی از شرایط آسان اجاره خودرو پارس میتوانید از این خودرو جهت سفر های درون شهری و برون شهری تهران استفاده و نیاز های خود در بخش حمل و نقل را در کمترین زمان برطرف نمائید.

مشخصات فنی پژو پارس در بانی رنت:

 • موجود در رنگ سفید
 • خودروی مدل سال ۱۳۹۸-۱۴۰۰
 • سرویس کارواش رایگان قبل از تحویل خودرو
 • حاوی باک پر
 • بالاترین سطح کیفیت فنی
 • دارای فضایی بزرگ در صندوق برای چمدان ها

اجاره پرشیا بدون راننده با بیمه کامل به متقاضیان عزیز رنت داده می شود. برای اجاره خودرو اقتصادی می توانید با روزی 850،000 تومان خودروی پژو پرشیا را اجاره کنید. خودروی پژو پارس در دسته بندی اجاره خودرو بدون راننده قرار می گیرد. پژو پرشیا با گیربکس دنده ای در کارخانه ایران خودرو در کشور ایران تولید می شود. این خودرو از فضای مناسبی برای سرنشینان خود برخوردار است. این خودرو از فناوری ایمنی بسیار بالایی بهره مند می باشد. خودروی پژو پارس گزینه ی خوبی برای سفرهای خانوادگی می باشد.

پژو پارس در رده خودروهای اقتصادی  و ارزان فیمت مرکز رنت ماشین بانی رنت قراردارد، که با توجه به سبک کلاسیک و فضای مناسب بیشتر برای سفرهای بین شهری مورد استفاده قرارمیگیرد. بانی رنت جهت رفاه حال و رضایتمندی مشتریان تمامی خودرو های خود را  اعم از خودرو  پژو پارس مطابق با تصویر فوق بصورت کاملا صفرشویی شده و تمیز به همراه انجام صحیح سرویس های دوره ای فنی  در اختیار مشتریان قرار میدهد.

چرا پژو پارس ( پرشیا ) را اجاره کنیم ؟پژو پارس خودرویی است که سالیان سال است در کشور ما همه با آن از جوان تا افراد با سن های بالاتر آشنا هستند . این خودرو امکاناتی (آپشن ) نظیر آینه برقی، شیشه گرم کن، سنسور دنده عقب، سیستم تهویه مطبوع و دما سنج محیطی پژو پارس را در رده خودروهای محبوب شرکت ایران خودرو قرار داده است.
چرا پژو پارس را برای سفرهای بین شهری پیشنهاد میدهیم ؟ این خودرو از فضای داخلی مناسب جهت راحتی به سرنشینان و ترمز ABS ، کیسه هوا، صندوق عقب خودرو با ظرفیت بالا بهره میبرد که نگرانی خانواده ها از جابجایی لوازم ضروری در  سفر را برطرف میکند، همه این موارد در کنار هم یک خودرو بی نظیر برای مسافرت های طولانی است.

بالا