لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:1399
  • گیربکس: دنده ای
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:850،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو پژو 206 SD صندوقدار

اجاره خودرو پژو 206 SD صندوقدار بدون راننده و با راننده در تهران جهت اطلاعات بیشتر برروی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید.


ایران خودرو در سال 1386، حدود پنج سال پس از عرضه پژو 206 هاچبک، تصمیم گرفت تا مدل صندوقدار این خودرو را به بازار عرضه کند تا توجه کسانی که به دنبال یک سدان خانوادگی هستند را به خود جلب کند.

این مدل ابتدا با نام پژو 206 آرین عرضه شد، ولی چون شرکت پژو از نام آن ناراضی بودند، ایران خودرو خیلی زود نام آن را به پژو 206 اس دی SD تغییر داد.

ایران خودرو تنها شریک تجاری پژو در جهان است که نسخه سدان پژو 206 را روانه بازار کرده است و در واقع این نمونه از پژو 206 صندوقدار تنها در بازار کشور ما عرضه می‌شود.

این سدان کامپکت در ابتدا با هشت تیپ مختلف از جمله V8، V2، V9 V1-V10-V19 فروخته می‌شد، اما از سال 1393 به بعد، فقط تولید فول‌ترین نسخه آن، یعنی تیپ v8، ادامه پیدا کرد.

 

برخی از امکانات پژو 206 SD

 

چراغ مه شکن جلو و عقب - قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو - آیینه‌های جانبی برقی - دارای حسگر دماسنج و قاب رنگی - قفل مرکزی با سوییچ کنترل از راه دور رادیویی - سیستم ضد سرقت (ایموبیلایزر) - کمربندهای ایمنی جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع - سیستم تهویه اتوماتیک (HVAC)- صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع - پشت سری جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه - شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب - صندلی عقب 2 تکه با قابلیت تاشوندگی - پشت سری صندلی عقب با قابلیت تنظیم ارتفاع - دماسنج روی داشبورد - چراغ همراهی تا درب منزل در محیط های تاریک - سیستم تنظیم سرعت برف پاک‌کن با سرعت خودر

بالا