لطفا منتظر باشید
اشتراک گذاری

مشخصات

  • سال ساخت:2015
  • گیربکس: دنده اتومات
  • تعداد درب: چهار
  • قیمت روزانه:6،500،000 تومان
  • قیمت هفتگی:تماس
  • قیمت ماهانه:تماس
مشاوره رایگان

اجاره خودرو بی ام و X4

بی ام و X4|اجاره خودرو بی ام و X4 با بهترین قیمت وشرایط باور نکردن جهت اطلاعات بیشتر برروی دکمه مشاوره رایگان کلیک کنید.

معرفی BMW x4


 یک خودرو لوکس شاسی بلند کوچک است که در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. این خودرو آلمانی در کارخانه بی‌ام‌و در کارولینای جنوبی ایالات متحده تولید شد.مدل مفهومی این خودرو در سال ۲۰۱۳ طراحی و در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک در سال ۲۰۱۴ در معرض نمایش قرار گرفت و فروش آن از بهار ۲۰۱۴ آغاز شد.سیستم انتقال قدرت ایکس۴ با ایکس۳ مشترک بوده و موتور آن در دو مدل ۴ و ۶ سیلندر بنزینی و دیزلی عرضه می‌شود. ایکس۴ کمی از ایکس۳ بزرگتر ولی نسبت به ایکس۵ کوچکتر است

بی ام x4 در ایران اجاره خودرو

نسل اول ب ام و x4 با کد اتاق F26 در ایران از سال ۲۰۱۵ توسط پرشیا خودرو عرضه شد. x4 های موجود در کشور با پلاک ملی، همگی مجهز به یک موتور ۲ لیتری توئین توربو هستند که نیروی آن از طریق گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل میشود. فولترین نمونه های x4، مجهز به ۷ رادار ( رادار تابلوخوان، تصادف از جلو، تصادف از عقب، نقطه کور، بین خطوط، کروز کنترل اکتیو یا به اصطلاح رادار کروز و رادار تشخیص عابر پیاده ) و هوک عقب ( بکسل بند برقی ) هستند.

نکته جالب توجه در مورد x4


نخستين موردي که در بررسي مشخصات فني بي ام و x4 جالب به نظر مي‌رسد، نوشته بزرگ Twin Power Turbo روي کاور موتور است که به سيستم پيشرفته تنفس پيشرانه اشاره دارد. در سیستم مذکور، از یک توربوشارژر با مجرای ورودی دوگانه (توئین اسکرول) استفاده می‌شود.

یکی از این دو مجرا با اندازه کوچک‌تر و زاویه تندتر، برای دورهای پایین پیشرانه طراحی شده است. مجرای دیگر نیز به دلیل اندازه بزرگ‌تر و زاویه ملایم‌تری که دارد، برای هدایت گازهای خروجی پیشرانه در دورهای بالا مناسب است. این سبک معماری توربوشارژر با کاهش قابل‌توجه تأخیر ذاتی عکس‌العمل پیشرانه‌های توربو، بازدهی پیشرانه و لذت رانندگی را افزایش می‌دهد.

البته بسیاری از افراد، سیستم توئین پاور توربو را با سیستم توئین توربو اشتباه می‌گیرند که لازم است یادآوری کنیم در سیستم توئین توربو از دو عدد توربوشارژر مجزا استفاده می‌شود؛ اما همان‌طور که گفتیم، سیستم توئین پاور توربو تنها یک توربوشارژر اما با مجرای دوگانه دارد

 

بالا